Strony związane z hasłem 'vba training':

 • Excel Trainings at Cognity »

  Praktyczne szkolenia i konsultacje Cognity są prowadzone przez instruktorów, którzy mają doświadczenie w tej pracy. Są to ludzie o wieloletniej praktyce mający wysokie umiejętności.
  Szkolenie poprzedzone jest analizą potrzeb przyszłych uczestników. Dzięki specjalistycznej ankiecie możemy wybrać poziom szkolenia do wymogów uczestników.

  W ramach szkoleń prowadzonych w Cognity oferujemy:kurs Excel VBA,
  szkolenia w zakresie prawnych aspektów prowadzenia stron internetowych,
  kurs CorelDRAW
  To tylko niektóre z naszych szkoleń.

  Jeśli mamy zamiar podnieść swoje umiejętności w programie Excel, możemy wybrać szkolenia podstawowe Basic Excel training, Excel Intermediate Course lub kurs zaawansowany Excel.

  Podczas szkolenia, będziemy uczyć się poprawnego wprowadzania danych do programu, pisania funkcji statystycznych, edycji wykresów, etc.
  Będziemy także przeszukiwać dane przy pomocy narzędzi do sortowania Autofiltr. Poznamy podstawy przygotowania tabel przestawnych. Nauczymy się pracować z wieloma arkuszami i tworzyć relacje między nimi.

  Po szkoleniu otrzymujemy dyplom poświadczający zdobyte umiejętności. Możemy również skorzystać z dokumentacji szkoleniowych w formie elektronicznej, które znajdują się na stronie internetowej Cognity.

  Zobacz, zapraszamy!

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »