Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń MIW oferuje: tłumaczenie ustne, tłumaczenie pisemne (w tym specjalistyczne), tłumaczenie przysięgłe, tłumaczenie dokumentów, DTP czyli przygotowanie przetłumaczonych dokumentów, katalogów, ulotek oraz folderów reklamowych, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, artykułów, książek, podręczników do druku, etc.

  Kancelaria tłumaczeń MIW z Warszawy to zespół tłumaczy z różnych języków, która dzięki współpracy z tłumaczami z całego kraju jest w stanie dostarczyć swoim klientom przekłady na terenie całej Polski w dowolnej formie np.: tłumaczenie korespondencji handlowej,
  ustne tłumaczenia w czasie konferencji,
  tłumaczenie aktów,
  tłumaczenie dokumentów samochodowych,
  tłumaczenie umów,
  itd. ...
  Dzięki kooperacji dla kancelarii nie stanowi problemu język tłumaczenia ponieważ korzysta ona z usług tłumacza znajdującego się możliwie blisko rejonu zleceniodawcy np.: tłumacza węgierskiego. Dzięki temu usługa tłumaczenia przebiega szybko i bez problemu.

  Oferta biura tłumaczeń MIW skierowana jest do przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych z Polski i z Unii Europejskiej.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tlumaczenia-miw.pl

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne - Qatalogus Biuro Tłumaczeń »

  Zaawansowane tłumaczenia techniczne czy też tłumaczenia prawnicze wymagają nie tylko znajomości języka ale też doskonałej orientacji w tłumaczonym zagadnieniu (tłumacz musi rozumieć temat).

  Teksty specjalistyczne wymagają znajomości branży!
  Gruntowna wiedza w danym temacie pozwala uniknąć poważnych błędów merytorycznych, które mogą stać się przyczyną wypadków.
  W związku z tym w naszym "1BT Biurze tłumaczeń Qatalogus": teksty z farmacji tłumaczą magistrowie farmacji,
  teksty dotyczące budownictwa tłumaczą budowlańcy,
  zagadnienia dotyczące księgowości tłumaczą księgowi,
  tłumaczenia prawne wykonują prawnicy,
  etc. ...
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Warszawa. Tłumacz przysięgły »

  Biuro Tłumaczeń Lidaria to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy przysięgłych i zwykłych.
  Dla naszych klientów biznesowych i indywidualnych wykonywane są wszystkie rodzaje tłumaczeń, począwszy od tłumaczenia pism urzędowych, stron internetowych, jak również tłumaczenia specjalistyczne, na przykład tłumaczenia medyczne,
  techniczne,
  prawnicze,
  ekonomiczne.

  Tłumaczenia są wykonywane w terminie uzgodnionym z naszymi klientami.
  W ofercie naszego biura tłumaczeń Lidaria są nie tylko tłumaczenia z i na język angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski, ale również tłumaczenia z takich języków jak słowacki, czeski, węgierski, portugalski i hiszpański.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.lidaria.pl oraz do siedziby biura.
  Znajdujemy się w samym centrum Warszawy.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawne - 1BT Pierwsze Biuro Tłumaczeń »

  Biuro Tłumaczeń Qatalogus ul. Wolska 82 Warszawa tel. +48 22 862 3885 i odział w Poznaniu ul. Działowa tel. +48 61 852 9374 zaprasza.

  W naszym Biurze tłumaczeń 1BT.pl tłumaczenia specjalistycznych tekstów prawnym przygotowują eksperci tej dziedziny czyli prawnicy. Merytoryczne błędy w tego typu tłumaczeniach mogą być powodem dużej ilości komplikacji i opóźnień związanych z poprawkami, zwrotem dokumentów z sądu bądź urzędu, etc.

  Nasze biuro tłumaczeń nigdy nie oddaje takich zleceń amatorom!

  Nasz tłumacz rozumie tekst prawidłowo pod względem merytorycznym, czyli zna przedmiot sprawy. Zawsze odnosi się do obyczajów prawnych, ustaw prawnych, doktryny jurysdykcji źródła i przekładu.

  Szczególnie dużo kłopotu ma tłumacz angielski ponieważ jurysdykcji anglojęzycznych jest wiele, np.: nazwa - syndyk - ma co najmniej cztery odpowiedniki angielskie różnie stosowane w prowincjach Australii i stanach USA.

  Zapraszamy zapoznaj się z naszą profesjonalną ofertą tłumaczeń specjalistycznych

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »