Strony związane z hasłem 'stoart':

 • Muzyka do sklepu - ZAIKS »

  Jeżeli masz klub, restaurację, prowadzisz dyskotekę, czy inne miejsce gdzie ważna jest muzyka to wiesz jak istotny dla twojej działalności jest ZAIKS.

  To on wydaje zgodę, po dokonaniu stosownych opłat na odtwarzanie muzyki w lokalach użyteczności publicznej.
  To właśnie organizacja ZAIKS chroni prawa autorskie i za jej zgodą można uzyskać pozwolenie na rozpowszechnianie konkretnych utworów muzycznych w danym miejscu.

  Z nami nie będziesz zmuszony do dodatkowych opłat w ZAIKS ponieważ nasza firma posiada prawa autorskie proponowanych utworów muzycznych.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo wszystko co będzie potrzebne do uzyskania koniecznych informacji w dziedzinie rozpowszechniania muzyki.

  Zapraszamy.
   

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SONIQA - Muzyka bez opłat ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna »

  SONIQA - czyli Muzyka bez opłat do ZAiKS. Jeżeli chcesz aby klient czuł się dobrze w lokalu w którym prowadzisz biznes postaraj się o odpowiedni klimat muzyczny.

  Nasza firma SONIQA zajmuje się sprzedażą muzyki dla klientów sieciowych i indywidualnych. Dobrze dobrana muzyka w hotelu, lokalu, restauracji, sklepie, klubie czy centrum handlowym spowoduje, że klient odwiedzający to miejsce będzie czuł się na prawdę wspaniale i wyjątkowo.

  Usługa w naszym sklepie SONIQA. pl zapewni Państwu brak dodatkowych kosztów związanych z ZAiKS czy inną tego typu organizacją.

  U nas Muzyka do:Salonu
  Sklepu
  Kawiarni
  Restauracji
  Pub-u
  Basenu
  Klubu Fitnes
  Baru
  Centrum Handlowego
  Miesc Publicznych
  Hotelu
  Muzyka przyporządkowana do różnych kategorii pod kątem rodzaju działalności. Udostępniamy własne urządzenie do odtwarzania ON-Line, nośniki CD, USB i serwis.

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej, zapraszamy.
  Muzyka bez opłat do ZPAV, ZAiKS, SAWP, STOART, etc.

  Zobacz!

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »