Strony związane z hasłem 'multikody':

 • Spis katalogów »

  Doświadczeni pozycjonerzy wiedzą, że stosowanie programów automatycznie zamieszczających opisy strony internetowej w katalogach bardzo przyśpiesza poprawę jej pozycji na listach wyszukiwania.

  Ale utrzymanie wysokiej pozycji wymaga działań długofalowych, a takie umożliwia lista katalogów stron, czyli serwis zamieszczający adresy wartościowych katalogów do których wstawiać należy starannie przygotowane, unikatowe opisy. Będą one bowiem pracowały na popularność pozycjonowanej witryny przez wiele lat.

  Lista katalogów stron internetowych zawiera spis wyselekcjonowanych i sprawdzonych serwisów, gwarantujących szybką i poprawną indeksację każdej strony.

  Coraz większe znaczenie dla wyników pozycjonowania ma logiczne powiązanie treści czy przeznaczenia witryn znajdujących się w tej samej sieci odnośników. Dlatego też trzeba starannie dobierać kategorię, w której umieszcza się opis strony, aby wpis nie został uznany za nieważny, albo wręcz za próbę oszukania użytkowników co do zawartości i przeznaczenia opisywanej witryny.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »