Strony związane z hasłem 'konferencje':

 • Hotel Victoria *** konferencje & wesela Wejherowo »

  Hotel Victoria *** w Bolszewie ul. Zamostna 1 koło Wejherowa to trzygwiazdkowy, komfortowy hotel o wysokim standardzie.

  Hotel położony jest przy trasie głównej z Gdańska do Szczecina (ok. 30 km od lotniska w Gdańsku i 20 km od terminalu w Gdyni, co gwarantuje spokój i ciszę).

  W Hotelu znajduje się:* Bowling Cafe - salon gier z kawiarnią. Wyborne miejsce do pełnej emocji gry w bowling, bilard lub rozładowanie energii na parkiecie przy jednym z ulubionych utworów.
  * Aquapark - oferuje: prysznic termalny, seanse aromaterapeutyczne, Aqua Aerobik, basen z hydromasaże z gejzerami i przeciwprądami, brodzik dla dzieci oraz zjeżdżalnię, jacuzzi, łaźnię turecką a także saunę fińską.
  * Spa&Wellness - luksusowe gabinety kosmetyczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt z wykwalifikowaną kadrą, atrakcyjne cenowo.
  * sale konferencyjne i sale bankietowo-weselne
  * Restauracja

  Więcej informacji na naszej stronie WWW, zapraszamy: www.hotelvictoria.pl

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Konferencje w Polsce to serwis w formie katalogu gromadzący w jednym miejscu aktualne wiadomości na temat konferencji naukowych, warsztatów, spotkań naukowych, sympozjów i kongresów naukowych.
  Dzięki nim dowiadujemy się o najnowszych wynikach badań.

  Serwis Katalog-konferencyjny.pl umożliwia szybkie odnalezienie żądanych informacji posegregowanych według dyscyplin tj. informatyczne, filozoficzne, psychologiczne, politologiczne, matematyczne, medyczne, ekonomiczne, itd. jak i miejscowości tj. konferencje Toruń, Poznań, Łódź, Warszawa, konferencje naukowe Kraków, Wrocław, Lublin, itd.

  Mechanizm dodawania nowych wpisów jet bezpłatny i prosty, zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »