Diving Atlantis nurkowanie na Teneryfie

[subiektywna ocena użytkowników]

Ocena: 3.5/10 (40 głosów)

Diving Atlantis nurkowanie na Teneryfie Polska Baza Nurkowa Diving Atlantis została założona na Teneryfie w 2013 roku. Znajduje się w południowo-zachodniej części wyspy w miejscowości Playa La Arena obok klifów Los Gigantes. Miejscowość znana na wyspie z plaż pokrytych czarnym piaskiem. Jest to drugie co do wielkości skupisko turystyczne. Spokojna wypoczynkowa okolica i przyjazna dla rodzin z dziećmi.

Nasze Centrum Nurkowe odbiera gości ze wszystkich hoteli na południowej części Teneryfy. Od El Medano, poprzez Los Cristianos, Las Americas, Adeje do Los Gigantes. Transport dla naszych klientów jest bezpłatny. Z hotelu do naszej bazy i na miejsce nurkowania.

Naszym nurkom zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę. Zaplecze nurkowe: mycie, suszenie i przechowywanie sprzętu. Gazy oddechowe i balast nurkowy. Wypożyczanie kompletu sprzętu lub brakujących elementów za symboliczną opłatą. Drobne naprawy i serwis. Z naszymi nurkami odwiedzamy wszystkie najciekawsze miejsca nurkowe.
Nurkowania wykonujemy z łodzi pontonowej lub z brzegu. Obsługę nurkowań prowadzą polscy instruktorzy. W przyjacielskiej atmosferze i bez pośpiechu.

Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjne ceny na pakiety nurkowe i dodatkowo oferujemy różnego rodzaju promocje i zniżki. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. nnNurkowanie na Teneryfie.

Niewątpliwie podwodny świat Oceanu Atlantyckiego to jedno z najciekawszych miejsc do nurkowania na świecie. Wokół Wysp Kanaryjskich woda ma bardzo dobrą przejrzystość i dość wysoką temperaturę, około 24 stopni Celsjusza. Żyje tu lub wędruje wiele ciekawych gatunków ryb i zwierząt wodnych. Często spotykamy delfiny, wieloryby, tuńczyki, żółwie, płaszczki, manty i wiele innych. Wulkanicznie uformowane dno utworzyło wiele szczelin skalnych i podwodnych jaskiń. Wokół teneryfy można również oglądać zatopione wraki statków. Teneryfa nurkowa to obowiązkowy przystanek dla każdego nurka niezależnie od poziomu zaawansowania. Znakomite warunki dla kursów nurkowania od początkującego do zaawansowanego.

Szczegóły strony divingatlantis.com:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę divingatlantis.com:

Diving Atlantis nurkowanie na Teneryfie