Sport i turystyka Kategoria: Sport i turystyka

Tutaj wstaw opis kategorii Sport i turystyka

Sport i turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Astoria Romantica *** Hotel w Swarzędzu »

  Trzygwiazdkowy Hotel Swarzędz Astoria Romantica stwarza wyśmienite warunki dla swoich gości dzięki temu mogą oni skutecznie wykonywać swoje zadania, jak również odpocząć.

  Hotelu w swojej ofercie proponuje pakiety, nad którymi warto się pochylić np. : Pakiet Romantyczny Weekend czyli romantyczna kolacja przy świecach plus nocleg w pokoju przybranym płatkami róż oraz śniadaniem w postaci angielskiego i szwedzkiego bufetu.
  Pakiet Biznes czyli kolacja w restauracji i nocleg w pokoju dwuosobowym bądź jednoosobowym oraz śniadanie w formie szwedzkiego i angielskiego bufetu.
  Ponadto Hotel w Swarzędzu serwuje vouchery upominkowe, które mogą być doskonałym prezentem.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty która daje dużo za przystępną cenę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony internetowej. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Diving Atlantis nurkowanie na Teneryfie »

  Polska Baza Nurkowa Diving Atlantis została założona na Teneryfie w 2013 roku. Znajduje się w południowo-zachodniej części wyspy w miejscowości Playa La Arena obok klifów Los Gigantes. Miejscowość znana na wyspie z plaż pokrytych czarnym piaskiem. Jest to drugie co do wielkości skupisko turystyczne. Spokojna wypoczynkowa okolica i przyjazna dla rodzin z dziećmi.

  Nasze Centrum Nurkowe odbiera gości ze wszystkich hoteli na południowej części Teneryfy. Od El Medano, poprzez Los Cristianos, Las Americas, Adeje do Los Gigantes. Transport dla naszych klientów jest bezpłatny. Z hotelu do naszej bazy i na miejsce nurkowania.

  Naszym nurkom zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę. Zaplecze nurkowe: mycie, suszenie i przechowywanie sprzętu. Gazy oddechowe i balast nurkowy. Wypożyczanie kompletu sprzętu lub brakujących elementów za symboliczną opłatą. Drobne naprawy i serwis. Z naszymi nurkami odwiedzamy wszystkie najciekawsze miejsca nurkowe.
  Nurkowania wykonujemy z łodzi pontonowej lub z brzegu. Obsługę nurkowań prowadzą polscy instruktorzy. W przyjacielskiej atmosferze i bez pośpiechu.

  Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjne ceny na pakiety nurkowe i dodatkowo oferujemy różnego rodzaju promocje i zniżki. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. nnNurkowanie na Teneryfie.

  Niewątpliwie podwodny świat Oceanu Atlantyckiego to jedno z najciekawszych miejsc do nurkowania na świecie. Wokół Wysp Kanaryjskich woda ma bardzo dobrą przejrzystość i dość wysoką temperaturę, około 24 stopni Celsjusza. Żyje tu lub wędruje wiele ciekawych gatunków ryb i zwierząt wodnych. Często spotykamy delfiny, wieloryby, tuńczyki, żółwie, płaszczki, manty i wiele innych. Wulkanicznie uformowane dno utworzyło wiele szczelin skalnych i podwodnych jaskiń. Wokół teneryfy można również oglądać zatopione wraki statków. Teneryfa nurkowa to obowiązkowy przystanek dla każdego nurka niezależnie od poziomu zaawansowania. Znakomite warunki dla kursów nurkowania od początkującego do zaawansowanego.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Surfski - Wyjazdy i nauka sportów wodnych i zimowych »

  W biurze podróży Surfski znajdą Państwo atrakcyjną ofertę wyjazdów szkoleniowych w następujących dyscyplinach sportowych:windsurfing
  snowboard
  narciarstwo
  żeglarstwo
  nurkowanie
  kitesurfing
  surfing
  etc.

  Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z doświadczeniem. Istnieje możliwość nauki indywidualnej lub grupowej na wszystkich poziomach.
  Aby zobaczyć, jak wyglądają nasze wyjazdy, wystarczy zajrzeć na stronę surfski. pl, by móc znaleźć zdjęcia czy filmy z organizowanych przez nas wypadów.

  Zapraszamy także do skorzystania z przewodników po najatrakcyjniejszych miejscach na świecie.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sport i turystyka

Sport i turystyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: