Motoryzacja i transport Kategoria: Motoryzacja i transport

Motoryzacja i transport - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Bus Warszawa Holandia »

  Firma transportowa "Jogibus" zajmuje się międzynarodowym transportem osób i paczek. Przewoźnik organizuje kursy busami z Warszawy do Holandii, Niemiec i Belgii. Na trasie obsługiwanej przez firmę Jogibus leżą również takie miasta jak Lublin, Łódź czy Radom. Każdy z pasażerów firmy może liczyć na ekspresową podróż w pełni komfortowych warunkach. Busy wyposażone są w klimatyzację, telewizor oraz gniazdka 230 V co sprawia, iż podróżujący mogą bez problemów naładować w trasie swój telefon bądź laptopa. W każdą środę i sobotę Firma organizuje również przewozy z Holandii do Warszawy. Pasażerowie odbierani są z adresu zamieszkania i dowożeni pod wskazany przez nich adres.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Petropol - Olej napędowy Ekoterm »

  Petropol to hurtowa sprzedaż oleju opałowego oleju napędowego, benzyna, etc. Sprzedaż paliw to główny profil działalności spółki.

  Nasza spółka to gwarancja terminowości, ciągłości dostaw oraz rzetelna obsługa wszystkich podmiotów przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

  Obok dystrybucji paliw Petropol oferuje wydzierżawienie lub zakup zbiorników paliwowych oraz całodobowy dostęp do stacji paliw.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • poznajholandie.pl »

  Holandia czyli kraj tulipanów to zakątek świata, który daje wiele możliwości osobom podróżującym jak i szukającym pracy.

  Jeśli zdecydowałeś się na wyjazd do Holandii w celach zarobkowych albo chcesz podjąć w Holandii studia to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji dotyczących wyjazdu.

  W odpowiedzi na duże zainteresowanie - portal, serwis poznajholandie. pl powstał z myślą o Polakach, którzy przebywają w Holandii bądź wybierają się do tego kraju.

  Na naszej stronie każdy znajdzie coś interesującego i pomocnego dla siebie.
  Serdecznie zapraszamy.
  Zobacz!
  Nie czekaj poznaj Holandię...

  Data dodania: 01 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja i transport

Motoryzacja i transport - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: