Zespół na wesele - muzyka na wesele

[subiektywna ocena użytkowników]

Ocena: 2.5/10 (11 głosów)

Zespół na wesele - muzyka na wesele Zespół weselny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu Antares jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół wykonuje usługi muzyczne na terenie całego kraju, a także poza granicami. Jest kapelą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, kompozytora, multiinstrumentalisty, który doskonale przygotował zespół Antares do występów artystycznych i czasem z nim gra na imprezach.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze imprez muzycznych, głównie wesel, przygrywając do tańca covery znanych utworów z rożnych okresów, przebojów, które zapewniają doskonałą imprezę. Zespół próbuje także swych sił, nagrywając własne piosenki. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdziła się na zabawach weselnych. Zespół obsługuje także imprezy anglojęzyczne.
Antares prowadzi konferansjerkę, także w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w pakiecie starannie wyselekcjonowane, liczne zabawy, na wysokim poziomie, z autorskimi zmianami, do wyboru przez Młodą Parę).
Grupa Antares służy także ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp. ), imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, festyny, eventy firmowe, konferencje, karnawałowe, studniówki, imprezy plenerowe – pikniki, bale sylwestrowe i inne.

Szczegóły strony antares.muzia.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę antares.muzia.pl:

Zespół na wesele - muzyka na wesele