Film Podkategoria: Film

 • Pisanie Scenariuszy

  Pisanie Scenariuszy »

  W roku 2009 zaczęła swoją działalność Bahama Films zajmująca się:produkcją filmową i telewizyjnąpisaniem scenariuszyturystyką filmowąorganizacją warsztatów scenariuszowychorganizacją warsztatów filmowychświadczymy usługi z zakresu reklamy i marketinguZapraszamy, u nas dowiesz się jak napisać dobry scenariusz ... czytaj dalej »


  Data dodania: 04 07 2013


 • Internetowy Serwis Filmowy

  Internetowy Serwis Filmowy »

  STOPKLATKA to informacja o filmach np. zwiastuny najnowszych filmów, daty premier kinowych, premiery Video CD i DVD, informacje o produkcji, streszczenia, galerie zdjęć, informacje o reżyserach i aktorach. Dodatkowo na naszej stronie możesz zapoznać się z aktualnymi informacjami na temat:festiwali, na temat bieżących imprez, nagród ... czytaj dalej »


  Data dodania: 20 03 2013


 • Zwiastuny

  Zwiastuny »

  Trailer to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną zobaczyć najciekawsze sceny interesującego filmu. Wtedy łatwiej podjąć decyzję, czy warto wybrać się na dany film do kina. Zwiastun ułatwia też wszystkim prawdziwym kino maniakom przetrwać czas czekania na premierę. Na polskim rynku istnieje wspaniała ... czytaj dalej »


  Data dodania: 20 06 2014


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Film

Film - nowa strona:

Adres: