Transport Podkategoria: Transport

 • Giełda spedycyjna

  Giełda spedycyjna »

  Zachodnioeuropejscy spedytorzy, przewoźnicy i załadowcy, to użytkownicy takich programów jak Giełda Transportowa TimoCom TC Truck&Cargo® oraz Platforma Przetargowa TC eBid®. Firm gotowych do podjęcia współpracy jest bardzo dużo. Każda z tych firm ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Giełda Transportowa TimoCom TC Truck&Cargo® ... czytaj dalej »


  Data dodania: 12 06 2013


 • Składowanie kontenerów

  Składowanie kontenerów »

  Terminal kontenerów DCT Gdańsk uhonorowany międzynarodowym certyfikatem Authorized Economic Operator AEO nadanym przez Komisję Europejską to najnowocześniejszy i najszybciej rozwijający się tego typu obiekt w Polsce. Całkowita powierzchnia terminalu to 44 hektary w tym 650 metrów nabrzeża o głębokości 13.5 i 16.5 m Terminal ... czytaj dalej »


  Data dodania: 17 05 2012


 • Przewozy do Holandii - wyjazdy i powroty

  Przewozy do Holandii - wyjazdy i powroty »

  Jeśli jesteś przy komputerze i szukasz w sieci busy do Holandii z pomorskiego lub zachodniopomorskiego to koniecznie zaglądnij do firmy NEEDER. Prezentowana usługa naszej firmy to przede wszystkim przewozy do Niemiec z woj. pomorskiego jak i przewóz osób do Holandii z woj. zachodniopomorskiego. Nasze plusy takiej usługi to krótki czas ... czytaj dalej »


  Data dodania: 06 05 2014


 • Bus Warszawa Holandia

  Bus Warszawa Holandia »

  Firma transportowa "Jogibus" zajmuje się międzynarodowym transportem osób i paczek. Przewoźnik organizuje kursy busami z Warszawy do Holandii, Niemiec i Belgii. Na trasie obsługiwanej przez firmę Jogibus leżą również takie miasta jak Lublin, Łódź czy Radom. Każdy z pasażerów firmy może liczyć na ekspresową podróż w pełni komfortowych ... czytaj dalej »


  Data dodania: 04 01 2017


 • Transport zwłok zmarłych z Niemiec

  Transport zwłok zmarłych z Niemiec »

  Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi związane z międzynarodowym transportem zwłok zarówno samochodowym - lądowym, jak i lotniczym. W ofercie proponujemy takie usługi pogrzebowe jak:przewóz zwłok czyli transport zmarłych w przypadku śmierci poza granicami Polski w skład którego wchodzi: przygotowanie zmarłych do transportu, odprawy konsularne ... czytaj dalej »


  Data dodania: 23 10 2013


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport

Transport - nowa strona:

Adres: