Przemysł Podkategoria: Przemysł

 • Producent siłowników

  Producent siłowników »

  Producent napędów pneumatycznych i siłowników poza kompleksową ofertą pneumatyki siłowej oferuje również usługi dla przemysłu oraz zróżnicowaną ofertę produktów pneumatycznych. Stawiamy na nowoczesność produktową w każdym elemencie oraz wysoką jakość. Posiadamy szeroką ofertę:siłowników,manometrów, armatury ... czytaj dalej »


  Data dodania: 22 03 2012


 • Worki na Śmieci Fast Fol

  Worki na Śmieci Fast Fol »

  Mławska firma Fast Fol wytwarza: worki do selektywnej zbiórki odpadów, worki na odpady oraz worki na śmieci. Zajmujemy się też skupem odpadów LDPE pochodzenia poprodukcyjnego jak i rolniczego. Nasze worki na śmieci pochodzą w pełni z recyklingu i są dostosowane do prywatnych potrzeb w parametrach: grubości, rozmiaru, koloru, ... czytaj dalej »


  Data dodania: 23 07 2013


 • Profile stalowe zimno gięte- Łotoszyński

  Profile stalowe zimno gięte- Łotoszyński »

  Chcąc sprostać najwyższym standardom naszych klientów, przedsiębiorstwo Göcke posiada bogaty asortyment zaginanych blach o nietypowych kształtach z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie DNC. Przy pomocy narzędzi jesteśmy w stanie wykonać dowolny profil stalowo zimno gięty, wykorzystując najnowocześniejsze prasy krawędziowe i ... czytaj dalej »


  Data dodania: 31 01 2016


 • Graftex - Materiały do uszczelnień

  Graftex - Materiały do uszczelnień »

  Klingeryt to nazwa techniczna dla płyt uszczelniających wykorzystywanych najczęściej przy uszczelnianiu elementów maszyn. Klingeryt jest wytwarzany najczęściej z mieszanek bezazbestowych, dzięki czemu użytkowanie jest bezpieczne dla przebywającego obok i używającego tych płyt człowieka. Termoizolacje i pierścienie uszczelniające mają za zadanie ... czytaj dalej »


  Data dodania: 27 09 2016


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres: