Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

 • Sprzątanie biur tylko z firmą Fabryka Czystości

  Sprzątanie biur tylko z firmą Fabryka Czystości »

  Nasza Fabryka Czystości z Krakowa to profesjonalne firma sprzątająca.Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego typu:utrzymanie czystości na osiedlach,pranie czyszczenie dywanów, tapicerki, wykładzin, sprzątanie mieszkań, domów, apartamentów, pomieszczeń biurowych, pielęgnacja terenów ... czytaj dalej »


  Data dodania: 21 03 2012


 • Czyszczenie wykładzin Warszawa - Firma "Do Czysta"

  Czyszczenie wykładzin Warszawa - Firma "Do Czysta" »

  Jak ważna jest czysta wykładzina w biurze może się przekonać jego właściciel gdy wykładzina w procesie czyszczenia odzyskuje swoje kolory. Klienci i pracownicy doceniają czyste i przyjazne otoczenie. Dlatego warto inwestować w profesjonalną firmę sprzątającą, która odmieni wizerunek Twojej firmy, usunie wszystkie zabrudzenia ... czytaj dalej »


  Data dodania: 27 03 2012


 • Drukarki - etykiet.net etykieciarki

  Drukarki - etykiet.net etykieciarki »

  Wysokogatunkowe etykieciarki to nasza specjalność! Zajmujemy się dystrybucją etykieciarek na obszarze całej Polski. Na rynku funkcjonujemy od niedawna i już zdobyliśmy dobrą opinię. Staramy się, by zapewnić klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Kupując u nas systemy drukujące, można mieć gwarancję, że to znakomita inwestycja ... czytaj dalej »


  Data dodania: 31 08 2013


 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Niemieccy seniorzy bardzo chętnie powierzają swoje zdrowie polskim opiekunkom osób starszych. Cenią sobie ich troskę, zaangażowanie oraz doświadczenie w pracy. Aby otrzymać pracę opiekunki w Niemczech wystarczy zgłosić się do jednej z agencji pracy, takich jak Pronobel z Gliwic. Firmy cenią sobie doświadczenie opiekunek oraz znajomość ... czytaj dalej »


  Data dodania: 16 03 2016


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: