Nikodem - regały magazynowe, szafki bhp

[subiektywna ocena użytkowników]

Ocena: 3.9/10 (41 głosów)

Nikodem - regały magazynowe, szafki bhp Posiadamy w ofercie meble metalowe, regały oraz wyroby podnoszące bezpieczeństwo pracy w firmach.
Na stronie internetowej prezentujemy kilka systemów regałów archiwalnych i magazynowych.

Ciekawą propozycją są regały magazynowe systemu CLIP wykonane z blachy ocynkowanej. Jest to system regałów półkowych wtykowych o wysokości 2m, 3m oraz 5m. W zależności od potrzeb dostępne są półki w różnych rozmiarach o nośności 100kg, 150kg, 230 oraz 330kg.
Regały o wysokości 5m można wyposażyć w podłogę, antresole i schody co daje optymalne wykorzystanie przestrzeni wysokich pomieszczeń magazynowych.

Kolejnym interesującym systemem są regały chromowane, które polecamy do gastronomii, sklepów, magazynów, cukierni, piekarni, itp.
Elementy regałów pokryte są trzykrotnie warstwą chromu metodą elektrolityczną gwarantującą wysoką jakość oraz najwyższe walory estetyczne.
Posiadają one świadectwo PZH dopuszczające do kontaktu z żywnością oraz stosowania w gastronomii. Konstrukcja regałów chromowanych zapewnia dużą wytrzymałość i stabilność oraz łatwy montaż bez użycia narzędzi. Nośność półki wynosi 240kg.

W ofercie posiadamy ponadto dwa systemy regałów wtykowych oraz dwa systemy regałów skręcanych śrubami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony www.nikodem.com.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.nikodem.com.pl:

Nikodem - regały magazynowe, szafki bhp