Marketing i reklama Podkategoria: Marketing i reklama

 • Copywriter

  Copywriter »

  Jeżeli jesteś zainteresowany sztuką „copywritingu”? - czyli tworzeniem artykułów reklamowych dla firmy czy produktu zapraszamy na naszego bloga gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy dotyczących tej sztuki. Nasz blog ma charakter informacyjno-poradnikowy, jeśli więc nie masz pomysłu, w jaki sposób efektywnie przygotować treść ... czytaj dalej »


  Data dodania: 12 10 2013


 • Planowanie mediów

  Planowanie mediów »

  W wielkim biznesie niekiedy powinno się podjąć ważkie i odpowiedzialne decyzje, zwłaszcza jeśli chodzi o reklamę. Dziś potencjalnych odbiorców usług i klientów jesteśmy w stanie pozyskać na wiele różnych sposobów, jednak zaprojektowanie lukratywnej kampanii marketingowej może zniechęcić wielu przedsiębiorców. Jako specjaliści od reklamy ... czytaj dalej »


  Data dodania: 21 09 2016


 • Sprawdzona sprzedaż w internecie - blog

  Sprawdzona sprzedaż w internecie - blog »

  internetowy blog związany ze sprzedażą w internecie. Na blogu znajdziecie mnóstwo informacji w jaki sposób można poprawić i zwiększyć sprzedaż internetową. Jak pozytywnie wpłynąć na klienta oraz w jaki sposób rozmawiać z klientem. Tylko na xlblog najnowsze techniki sprzedażowe. ... czytaj dalej »


  Data dodania: 07 11 2018


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing i reklama

Marketing i reklama - nowa strona:

Adres: