Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Cognity Szkolenia Kraków

  Cognity Szkolenia Kraków »

  Programy Excel i PowerPoint dostępne są w pakiecie MS Office i są najczęściej wykorzystywany w polskich firmach. Znajomość obsługi programu Excel umożliwia dokonywanie podstawowych oraz zaawansowanych obliczeń, jak też tworzenie baz danych. Z kursów i szkoleń Excel korzystają osoby związane z różnymi branżami np. branżą farmaceutyczną, ... czytaj dalej »


  Data dodania: 16 09 2013


 • Excel Trainings at Cognity

  Excel Trainings at Cognity »

  Praktyczne szkolenia i konsultacje Cognity są prowadzone przez instruktorów, którzy mają doświadczenie w tej pracy. Są to ludzie o wieloletniej praktyce mający wysokie umiejętności. Szkolenie poprzedzone jest analizą potrzeb przyszłych uczestników. Dzięki specjalistycznej ankiecie możemy wybrać poziom szkolenia do wymogów uczestników. ... czytaj dalej »


  Data dodania: 21 07 2014


 • Szkoła Stylizacji Select - kursy wizażu

  Szkoła Stylizacji Select - kursy wizażu »

  Europejska Szkoła Stylizacji Select to wyjątkowe miejsce na Warszawskiej mapie szkół przygotowujących do zawodu:wizażysty, fryzjera stylisty, stylisty ubioru, stylisty rzęs, stylisty paznokciW szkole tej można także uzupełnić wiedzę zawodowąo dodatkowe kursy wizażu z gwiazdami i autorytetami w swojej dziedzinie jak ... czytaj dalej »


  Data dodania: 17 10 2013


 • Metro - Szkolenia BHP

  Metro - Szkolenia BHP »

  METRO - Jesteśmy firmą specjalizującą się od wielu lat w szkoleniach BHP w szczególności na terenach Bydgoszczy. Nasi wykładowcy potrafią połączyć w znakomity sposób dowcip i fachową wiedzę, przez co uczestnicy zapamiętają więcej informacji i użyją ich w praktyce! Szkolenia BHP, PPOŻ oraz Ocena ryzyka zawodowego to nasza specjalność i pasja, ... czytaj dalej »


  Data dodania: 05 10 2016


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: