Cognity Szkolenia Kraków

[subiektywna ocena użytkowników]

Ocena: 4.1/10 (53 głosów)

Cognity Szkolenia Kraków Programy Excel i PowerPoint dostępne są w pakiecie MS Office i są najczęściej wykorzystywany w polskich firmach.

Znajomość obsługi programu Excel umożliwia dokonywanie podstawowych oraz zaawansowanych obliczeń, jak też tworzenie baz danych.
Z kursów i szkoleń Excel korzystają osoby związane z różnymi branżami np. branżą farmaceutyczną, handlową, logistyczne, pracą w urzędach, etc.
W procesie kształcenia istotne jest odpowiednie dobranie tematu szkolenia do potrzeb oraz możliwości.
Szkolenie otwiera wrota do wyższego poziomu umiejętności obsługi programu Excel czyli kodowania algorytmów i dokonywania skomplikowanych obliczeń.

Kursy i szkolenia PowerPoint skierowane są do osób zajmujących się prezentacja przygotowanego materiału np. wizualizacji oraz analizy danych, czy zagadnień związanych z handlem, marketingiem.
Kurs PowerPoint uczy doboru odpowiedniej kolorystyki, rozmieszczenia tekstu, ustalenia tempa wypowiedzi co umożliwia stworzenie najładniejszej prezentacji, która wywrze zamierzony efekt na audytorium.

Po szkoleniu PowerPoint Praktyczne Narzędzia będziesz potrafił m. in. : używać animacji, będziesz umiał wstawiać do prezentacji obrazy, tabelę, kształty, będziesz potrafił wykorzystywać motywy i szablony.

Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły strony www.cognity.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cognity.pl:

Cognity Szkolenia Kraków