Sklepy i hurtownie budowlane Podkategoria: Sklepy i hurtownie budowlane

 • Urządzanie, remontowanie i dekorowanie łazienki

  Urządzanie, remontowanie i dekorowanie łazienki »

  Remontowanie, urządzanie i dekorowanie łazienki to niezwykła przygoda, należy np. rozwiązać problemy typu:jak zaplanować prace by nie wydać zbyt dużo pieniędzy? jak zaaranżować wnętrze małej łazienki aby było wygodne i funkcjonalne? czy w łazience zainstalować wannę zwykłą, wannę z hydromasażem czy kabinę prysznicową? ... czytaj dalej »


  Data dodania: 29 01 2013


 • Klapy rewizyjne

  Klapy rewizyjne »

  Oddaliśmy do dyspozycji Naszych Klientów serwis internetowy zajmujący się tematyką elementów rewizyjnych, dzięki któremu będą Państwo w stanie w prosty, a także nieskomplikowany sposób odnaleźć preferowane wyroby. W głównej części znajduje się jasno przedstawiona typologia oferowanych przez Nas towarów, która w czytelny sposób ... czytaj dalej »


  Data dodania: 27 08 2012


 • Ogrzewanie podłogowe Pompy ciempła Posadzki

  Ogrzewanie podłogowe Pompy ciempła Posadzki »

  Zapoznaj się z nisko temperaturowym ogrzewaniem domu pompą ciepła. Pompy ciepła dzielą się na parę rodzai: Pompy powietrzne które znakomicie spisują się przy temperaturach do 5 stopni. Pompy gruntowe poziome gdzie na poziomym obszarze montowana jest sonda. Pompy gruntowe - pionowe - gdzie wykonywany jest pionowy odwiert i w nim osadzona ... czytaj dalej »


  Data dodania: 17 11 2015


 • Cięcie laserem- Rotax

  Cięcie laserem- Rotax »

  Nasza firma specjalizuje się w zakresie profesjonalnej obróbki metali, np. : cięcie laserem to dla nas żadna nowina ani problem. Jeśli potrzebujesz bardzo dokładnych wymiarów i zależy ci na oszczędności surowca to cięcie laserem jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Również zwyczajne usługi takie jak gięcie blach czy cięcie stali to ... czytaj dalej »


  Data dodania: 12 05 2015


 • Graftex - Materiały do uszczelnień

  Graftex - Materiały do uszczelnień »

  Klingeryt to nazwa techniczna dla płyt uszczelniających wykorzystywanych najczęściej przy uszczelnianiu elementów maszyn. Klingeryt jest wytwarzany najczęściej z mieszanek bezazbestowych, dzięki czemu użytkowanie jest bezpieczne dla przebywającego obok i używającego tych płyt człowieka. Termoizolacje i pierścienie uszczelniające mają za zadanie ... czytaj dalej »


  Data dodania: 27 09 2016


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sklepy i hurtownie budowlane

Sklepy i hurtownie budowlane - nowa strona:

Adres: