Firmy budowlane i remontowe Podkategoria: Firmy budowlane i remontowe

 • Klapy rewizyjne

  Klapy rewizyjne »

  Oddaliśmy do dyspozycji Naszych Klientów serwis internetowy zajmujący się tematyką elementów rewizyjnych, dzięki któremu będą Państwo w stanie w prosty, a także nieskomplikowany sposób odnaleźć preferowane wyroby. W głównej części znajduje się jasno przedstawiona typologia oferowanych przez Nas towarów, która w czytelny sposób ... czytaj dalej »


  Data dodania: 27 08 2012


 • Olanex - zakres usług

  Olanex - zakres usług »

  Solidną i godną zaufania firmą, znajdującą się na terenie Wielkopolski, jest Olanex. Firma zajmuje się świadczeniem usług naziemnych oraz wysokościowych przy pomocy wykwalifikowanych alpinistów i profesjonalnego sprzętu alpinistycznego. Do zakresu usług należy m. in. : malowanie elewacji, mycie elewacji, mycie dachów, czyszczenie kostki ... czytaj dalej »


  Data dodania: 08 01 2016


 • Badanie termowizyjne

  Badanie termowizyjne »

  W celu przeprowadzenia badania termowizyjnego lub przygotowania świadectwa (certyfikatu) energetycznego warto zgłosić się do firmy CertEnergia, która oferuje nowoczesne rozwiązania o wysokiej jakości. Pamiętaj, że certyfikat energetyczny jest konieczny przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Natomiast badanie termowizyjne jest idealnym ... czytaj dalej »


  Data dodania: 22 01 2013


 • Ogrzewanie podłogowe Pompy ciempła Posadzki

  Ogrzewanie podłogowe Pompy ciempła Posadzki »

  Zapoznaj się z nisko temperaturowym ogrzewaniem domu pompą ciepła. Pompy ciepła dzielą się na parę rodzai: Pompy powietrzne które znakomicie spisują się przy temperaturach do 5 stopni. Pompy gruntowe poziome gdzie na poziomym obszarze montowana jest sonda. Pompy gruntowe - pionowe - gdzie wykonywany jest pionowy odwiert i w nim osadzona ... czytaj dalej »


  Data dodania: 17 11 2015


 • Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny murowy

  Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny murowy »

  Budownictwo wywiera ogromny wpływ na handlowców zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych z surowca skalnego. Projektanci często wykorzystują kamienne materiały budowlane w nowo wznoszonych budowlach jak i przy remoncie lub adaptacji zrujnowanych budynków. Kamień naturalny stosowany jest w postaci elementów architektonicznych, kamienia murowego ... czytaj dalej »


  Data dodania: 16 04 2015


 • Remont mieszkania od do

  Remont mieszkania od do »

  Bardzo często zdarza się, że ktoś kupuje mieszkanie, które w całości nadaje się do remontu. Takie mieszkanie wymaga włożenia w nie dużej pracy, jednak cena jest zwykle bardzo atrakcyjna. Chcąc dobrze urządzić swoje nowe mieszkanie warto na samym początku opracować sobie plan, na podstawie którego będzie realizowany. Remont ... czytaj dalej »


  Data dodania: 07 11 2014


 • HM Okna Skierniewice

  HM Okna Skierniewice »

  Działamy na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji administracyjnych oraz firm remontowo-budowlanych. Oferujemy doradztwo, sprzedaż i montaż okien pcv, drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno drewnianych, jak i stalowych (również specjalistycznych, np. antywłamaniowych), ... czytaj dalej »


  Data dodania: 22 11 2018


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy budowlane i remontowe

Firmy budowlane i remontowe - nowa strona:

Adres: