Dom budownictwo i nieruchomości Kategoria: Dom budownictwo i nieruchomości

Dom budownictwo i nieruchomości - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • HM Okna Skierniewice »

  Działamy na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji administracyjnych oraz firm remontowo-budowlanych. Oferujemy doradztwo, sprzedaż i montaż okien pcv, drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno drewnianych, jak i stalowych (również specjalistycznych, np. antywłamaniowych), a także bram garażowych i rolet antywłamaniowych. Sprzedajemy produkty uznanych firm, takich jak Veka, Drutex, Teamplast, Erkado, POL-SKONE, Wiatrak, DRE, Mar-tom, Porta, Wiśniowski, Krispol, Aluprof, posiadające stosowne atesty, którymi będziecie się Państwo cieszyć przez długie lata.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Graftex - Materiały do uszczelnień »

  Klingeryt to nazwa techniczna dla płyt uszczelniających wykorzystywanych najczęściej przy uszczelnianiu elementów maszyn. Klingeryt jest wytwarzany najczęściej z mieszanek bezazbestowych, dzięki czemu użytkowanie jest bezpieczne dla przebywającego obok i używającego tych płyt człowieka. Termoizolacje i pierścienie uszczelniające mają za zadanie izolować elementy maszyn technicznych od zmian temperatury na zewnątrz oraz od utraty ciepła przez maszynę przy produkcji. Uszczelki oraz szczeliwa wykorzystuje się najczęściej do uszczelniania elementów, z których może wypłynąć lub ulotnić się jakaś substancja. Wszystkie wyżej wymienione produkty oferuje firma GRAFTEX. W naszej ofercie:
  - Hydroizolacje
  - Klingeryt
  - Pierścienie uszczelniające
  - Rury powlekane
  - Termoizolacje
  - Uszczelki
  - Wyroby gumowe i silikonowe
  Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Olanex - zakres usług »

  Solidną i godną zaufania firmą, znajdującą się na terenie Wielkopolski, jest Olanex. Firma zajmuje się świadczeniem usług naziemnych oraz wysokościowych przy pomocy wykwalifikowanych alpinistów i profesjonalnego sprzętu alpinistycznego.

  Do zakresu usług należy m. in. : malowanie elewacji, mycie elewacji, mycie dachów, czyszczenie kostki brukowej, mycie ekranów dźwiękochłonnych i wiat przystankowych, czyszczenie ścian z graffiti, rozbiórka budowli i inne.

  Firma otrzymała referencje m. in. od Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Młodych w Poznaniu, od Kompanii Piwowarskiej SA w Poznaniu, od Spółdzielni Mieszkaniowej w Rogoźnie.
  Referencje te są potwierdzeniem profesjonalizmu, dobrej organizacji pracy oraz umiejętności współpracy.

  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom budownictwo i nieruchomości

Dom budownictwo i nieruchomości - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: