Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Bhp Nowa Ruda

  Bhp Nowa Ruda »

  BHP Office jest firmą która zajmuje się usługami, szkoleniami bhp i kadr. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kłodzku. Wykonując nasz usługi dbamy o systematyczność, rzetelność oraz terminowość. Całą specyfikację naszej pracy oraz kosztorys przedstawiamy przed rozpoczęciem wykonania jakichkolwiek usług. Nasza firma ... czytaj dalej »


  Data dodania: 04 03 2016


 • Behap - Szkolenia BHP

  Behap - Szkolenia BHP »

  Aktualnie ciężko znaleźć dobrą pracę? Firma Behap s. c. oferuje kursy oraz szkolenia niezbędne do podjęcia satysfakcjonującej pracy. Nie mamy jednej siedziby, a nasze oddziały są w dużych miastach w Polsce. Spośród proponowanych kursów zainteresowaniem cieszy się kurs SEP - (Łódź) dzięki któremu zdobędą Państwo ... czytaj dalej »


  Data dodania: 17 10 2013


 • Metro - Szkolenia BHP

  Metro - Szkolenia BHP »

  METRO - Jesteśmy firmą specjalizującą się od wielu lat w szkoleniach BHP w szczególności na terenach Bydgoszczy. Nasi wykładowcy potrafią połączyć w znakomity sposób dowcip i fachową wiedzę, przez co uczestnicy zapamiętają więcej informacji i użyją ich w praktyce! Szkolenia BHP, PPOŻ oraz Ocena ryzyka zawodowego to nasza specjalność i pasja, ... czytaj dalej »


  Data dodania: 05 10 2016


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: