Opieka Niemcy

[subiektywna ocena użytkowników]

Ocena: 3.7/10 (43 głosów)

Opieka Niemcy Niemieccy seniorzy bardzo chętnie powierzają swoje zdrowie polskim opiekunkom osób starszych. Cenią sobie ich troskę, zaangażowanie oraz doświadczenie w pracy.

Aby otrzymać pracę opiekunki w Niemczech wystarczy zgłosić się do jednej z agencji pracy, takich jak Pronobel z Gliwic. Firmy cenią sobie doświadczenie opiekunek oraz znajomość języka niemieckiego. Honorowane jest również doświadczenie zdobyte podczas opieki nad najbliższymi członkami własnej rodziny.

Przez wiele miesięcy zajmowałam się swoją chorą siostrą. Musiałam poświęcić jej cały swój czas, dlatego zrezygnowałam z pracy w szpitalu. Kiedy siostra zmarła, ciężko mi było znaleźć pracę w kraju. Wszędzie potrzebowali młodej osoby a nie kobiety w wieku przedemerytalnym. W Internecie znalazłam ogłoszenia agencji Pronobel. Wypełniłam formularz i po kilku dniach byłam już w drodze do Niemiec. Pracuję w Bonn od kilku miesięcy i zarabiam ponad 1000 euro. Jestem zadowolona – pisze pani Teresa H.

Każda z kobiet objęta jest bezpłatną opieką medyczną na terenie Niemiec. Ponadto pracownicy agencji odprowadzają za opiekunki składki do ZUS. Praca w opiece w Niemczech za pośrednictwem agencji pracy jest bezpieczna i legalna.

Szczegóły strony pronobel.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pronobel.pl:

Opieka Niemcy