Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

 • Konto osobiste

  Konto osobiste »

  Wybierz tanie konto osobiste, konto bankowe dostępne przez internet z możliwością szybkiego przelewu i bezpłatnymi wypłatami z bankomatów.Oszczędź swój czas... porównaj, sprawdź najkorzystniejsze oferty kont bez zbędnych formalności, bez wychodzenia z domu i wybierz konto bankowe z kartą kredytową i kredytem w pakiecie.Zapraszamy, ... czytaj dalej »


  Data dodania: 28 08 2012


 • Tłumaczenia techniczne - Qatalogus Biuro Tłumaczeń

  Tłumaczenia techniczne - Qatalogus Biuro Tłumaczeń »

  Zaawansowane tłumaczenia techniczne czy też tłumaczenia prawnicze wymagają nie tylko znajomości języka ale też doskonałej orientacji w tłumaczonym zagadnieniu (tłumacz musi rozumieć temat). Teksty specjalistyczne wymagają znajomości branży! Gruntowna wiedza w danym temacie pozwala uniknąć poważnych błędów merytorycznych, ... czytaj dalej »


  Data dodania: 28 03 2012


 • Tłumaczenia prawne - 1BT Pierwsze Biuro Tłumaczeń

  Tłumaczenia prawne - 1BT Pierwsze Biuro Tłumaczeń »

  Biuro Tłumaczeń Qatalogus ul. Wolska 82 Warszawa tel. +48 22 862 3885 i odział w Poznaniu ul. Działowa tel. +48 61 852 9374 zaprasza. W naszym Biurze tłumaczeń 1BT.pl tłumaczenia specjalistycznych tekstów prawnym przygotowują eksperci tej dziedziny czyli prawnicy. Merytoryczne błędy w tego typu tłumaczeniach mogą być powodem dużej ... czytaj dalej »


  Data dodania: 28 03 2012


 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Niemieccy seniorzy bardzo chętnie powierzają swoje zdrowie polskim opiekunkom osób starszych. Cenią sobie ich troskę, zaangażowanie oraz doświadczenie w pracy. Aby otrzymać pracę opiekunki w Niemczech wystarczy zgłosić się do jednej z agencji pracy, takich jak Pronobel z Gliwic. Firmy cenią sobie doświadczenie opiekunek oraz znajomość ... czytaj dalej »


  Data dodania: 16 03 2016


 • Informacje podatkowe dla księgowych i przedsiębiorców

  Informacje podatkowe dla księgowych i przedsiębiorców »

  Jeżeli nie masz biura księgowego to wskażemy Ci najlepsze biuro w Kraju, tak abyś nie miał kłopotu z podatkami i mógł spokojnie prowadzić swoją działalność. Jeżeli jesteś księgowym to witryna Gazeta podatkowa jest przeznaczona właśnie dla Ciebie, dzięki niej będziesz na bieżąco i będziesz błyszczeć informacjami w swojej pracy. ... czytaj dalej »


  Data dodania: 12 02 2014


 • www.branas.com.pl

  www.branas.com.pl »

  - Poszukujesz metody na rozwiązanie problemu z ograniczeniami czasowymi? - Być może już na etapie planowania projektu przekraczasz wyznaczony termin realizacji? - W związku z tym mam dla Ciebie propozycję zastosowania metody o nazwie łańcuch krytyczny. Twórcą tej metody jest Eliyahu M. Goldratt'a, chciał on uczynić zarządzanie ... czytaj dalej »


  Data dodania: 16 04 2015


Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: