Strony związane z hasłem 'transport':

 • Transport kontenerów HELENA TS Gdynia »

  Firma Helena-TS oferuje kompleksową obsługę logistyczną ładunków pełno kontenerowych, drobnicowych masowych i chłodniczych poprzez transport morski, transport lądowy - kolejowy w tym przewozy całopociągowe dla dużej ilości kontenerów oraz transport lotniczy.

  Ponadto firma świadczy usługi celne polegające na uproszczonych procedurach obejmujących wszystkie polskie porty morskie, usługi portowe, ubezpieczenia ładunków oraz konsultacje transportowe.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda spedycyjna »

  Zachodnioeuropejscy spedytorzy, przewoźnicy i załadowcy, to użytkownicy takich programów jak Giełda Transportowa TimoCom TC Truck&Cargo® oraz Platforma Przetargowa TC eBid®.

  Firm gotowych do podjęcia współpracy jest bardzo dużo. Każda z tych firm ma do zaoferowania coś wyjątkowego.

  Giełda Transportowa TimoCom TC Truck&Cargo® i Platforma Przetargowa TC eBid® zapewniają ogromne możliwości swoim klientom poprzez dostarczanie im stale aktualnych informacji o wolnych ładunkach, samochodach gotowych do podjęcia zlecenia oraz długoterminowych kontraktach.

  Każdemu zatem otwierają się szerokie horyzonty, bez względu na to czy działa na rynku Spot, czy na rynku zleceń kontraktowych. Zarówno Giełda Transportowa TimoCom TC Truck&Cargo®, jak i Platforma Przetargowa TC eBid® pomagają zoptymalizować przychody firmy.

  Dzięki nim można nie tylko zdobyć nowe kontakty oraz kontrakty, ale także zaprezentować swój profil gospodarczy na tle innych, co może zaowocować przyszłą współpracą.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Składowanie kontenerów »

  Terminal kontenerów DCT Gdańsk uhonorowany międzynarodowym certyfikatem Authorized Economic Operator AEO nadanym przez Komisję Europejską to najnowocześniejszy i najszybciej rozwijający się tego typu obiekt w Polsce.

  Całkowita powierzchnia terminalu to 44 hektary w tym 650 metrów nabrzeża o głębokości 13.5 i 16.5 m

  Terminal między innymi oferuje:
  32 pola składowe dla kontenerów
  336 podłączeń dla kontenerów chłodniczych
  do składowania ładunków 5 hektarów utwardzonych placów
  miejsce do składowania pustych kontenerów
  rampę Ro-Ro oraz magazyn konsolidacyjny z rampą samochodową
  bocznicę kolejową
  parking dla samochodów ciężarowych
  warsztat z zapleczem technicznym
  etc. ...

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gdyż terminal kontenerów DCT Gdańsk może okazać się doskonałym wyborem dla Państwa firmy.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport zwłok zmarłych z Niemiec »

  Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi związane z międzynarodowym transportem zwłok zarówno samochodowym - lądowym, jak i lotniczym. W ofercie proponujemy takie usługi pogrzebowe jak:przewóz zwłok czyli transport zmarłych w przypadku śmierci poza granicami Polski w skład którego wchodzi: przygotowanie zmarłych do transportu, odprawy konsularne ciała, odprawy sanitarne zwłok, zgromadzenie dokumentacji i jej tłumaczenia, etc.
  kremacje
  balsamacje
  pogrzeby jak i organizacja uroczystości pogrzebowych (karawan, kwiaty, znicze, itd. )
  W skrócie nasze usługi obejmują przewóz zwłok na obszarze innego kraju i przywiezienie zmarłego do Polski.
  Zdejmujemy z rodziny ciężar związany z transportem zwłok i formalnościami związanymi z transportem zmarłego w kraju oraz za granicą, oferujemy rodzinie darmowe porady prawne jak i zapewniamy wsparcie psychologa.

  Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »