English Podkategoria: English

« poprzednia strona · 2
 • lyoness

  lyoness »

  Nieważne, jakim językiem posługujesz się na co dzień, jakie rzeczy wolisz i jakie posiadasz zainteresowania. Lyoness to globalna społeczność zakupowa, która łączy ludzi pragnących odnosić korzyści w trakcie robienia zakupów. Obecnie również poprzez kanały You Tube możesz zapoznać się z jej funkcjonowaniem, które na ... czytaj dalej »


  Data dodania: 26 06 2014


 • lyoness

  lyoness »

  "Edukacja jako pomost do nowego życia" Fundacja LCC zajmuje się ułatwianiem dostępu do kształcenia dla wszystkich, mając zwłaszcza na myśli ludność biednych rejonów. Jej zamiarem jest umożliwienie ludziom wzajemnej pomocy, tak by mogli oni pomagać sobie sami. Za jej przyczyną powstają nowe szkoły, dostęp do edukacji ... czytaj dalej »


  Data dodania: 06 05 2014


 • lyoness

  lyoness »

  YouTube to miejsce gdzie błyskawicznie znajdziesz praktycznie wszystko! Poczynając od wykładów prosto z renomowanych uczelni przez interesujące wywiady aż po osobiste wypowiedzi osób i śmieszne czy nawet "głupkowate" filmiki. Skoro zatem jest to strona tak bogata i różnorodna w swej ofercie i treści, to nie mogło na niej ... czytaj dalej »


  Data dodania: 06 05 2014


 • www.lyoness-gff.org

  www.lyoness-gff.org »

  Wszyscy chcemy zrobić coś dobrego. Pomagamy ubogim i chorym, nierzadko też chcemy pomóc naszej planecie. Widzimy, że jej stan w wyniku działalności człowieka jest coraz gorszy. Tak też uważają założyciele Greenfinity Lyoness Fundation i dlatego utworzyli fundację, która zajmuje się ochroną środowiska oraz zmniejszaniem szkodliwego ... czytaj dalej »


  Data dodania: 02 05 2014


« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: English

lyoness opinie (4), liones opinie (1), lioness (2), layoness (4), layones (1), liones (1), lyoness (4)

English - nowa strona:

Adres: