Muzyka Podkategoria: Muzyka

« poprzednia strona · 2
 • Muzyka do sklepu - ZAIKS

  Muzyka do sklepu - ZAIKS »

  Jeżeli masz klub, restaurację, prowadzisz dyskotekę, czy inne miejsce gdzie ważna jest muzyka to wiesz jak istotny dla twojej działalności jest ZAIKS. To on wydaje zgodę, po dokonaniu stosownych opłat na odtwarzanie muzyki w lokalach użyteczności publicznej. To właśnie organizacja ZAIKS chroni prawa autorskie i za jej zgodą można ... czytaj dalej »


  Data dodania: 01 07 2013


 • SONIQA - Muzyka bez opłat ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna

  SONIQA - Muzyka bez opłat ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna »

  SONIQA - czyli Muzyka bez opłat do ZAiKS. Jeżeli chcesz aby klient czuł się dobrze w lokalu w którym prowadzisz biznes postaraj się o odpowiedni klimat muzyczny. Nasza firma SONIQA zajmuje się sprzedażą muzyki dla klientów sieciowych i indywidualnych. Dobrze dobrana muzyka w hotelu, lokalu, restauracji, sklepie, klubie czy centrum handlowym ... czytaj dalej »


  Data dodania: 05 06 2015


 • Capella zespół na wesele - najlepsza muzyka

  Capella zespół na wesele - najlepsza muzyka »

  Capella to zespół eventowy, który gra nie tylko na weselu ale także na innych imprezach takich jak: sylwestry, bale, dyskoteki, prymicje, imieniny, urodziny, imprezy firmowe, dancingi, chrzciny, festyny, studniówki, rocznice ślubu, poprawiny, urodziny. Grupa posiada różnorodny repertuar, dopasowujący się do gustów gości. Piosenki dla klientów w każdym ... czytaj dalej »


  Data dodania: 28 04 2018


« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Muzyka

Muzyka - nowa strona:

Adres: