Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl »

  Szkoła tańca Poznań ArtofMove. pl to największa szkoła tańca w Poznaniu. Charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne.

  W szkole tańca ArtofMove. pl prowadzone są kursy w parach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, których nie znajdziesz w innych szkołach.

  W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć, które podzieliliśmy na 5 kategorii – dla dzieci, dla kobiet solo, w parach, techniki sceniczne i uliczne oraz fitness. Do najbardziej popularnych i lubianych zajęć należą: Balet dla dzieci, Taniec klasyczny, Modern jazz, Hip hop czy Dancehall. W obecnym sezonie tanecznym powiększyliśmy naszą propozycję o takie techniki jak Tango Argentino czy, zyskujące coraz większą rzeszę entuzjastów, pochodzące z Angoli, Kuduro i Afro house.

  Szkoła tańca Art of Move nie bez przyczyny nazywane jest pionierem na poznańskim rynku w takich technikach tańca jak Salsa Kubańska, Bachata czy Kizomba. Dzieje się tak, nie tylko dzięki naszym instruktorom, ale również dzięki stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi tancerzami, którzy, dzięki nam, chętnie odwiedzają Poznań.

  Data dodania: 21 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • SONIQA - Muzyka bez opłat ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna »

  SONIQA - czyli Muzyka bez opłat do ZAiKS. Jeżeli chcesz aby klient czuł się dobrze w lokalu w którym prowadzisz biznes postaraj się o odpowiedni klimat muzyczny.

  Nasza firma SONIQA zajmuje się sprzedażą muzyki dla klientów sieciowych i indywidualnych. Dobrze dobrana muzyka w hotelu, lokalu, restauracji, sklepie, klubie czy centrum handlowym spowoduje, że klient odwiedzający to miejsce będzie czuł się na prawdę wspaniale i wyjątkowo.

  Usługa w naszym sklepie SONIQA. pl zapewni Państwu brak dodatkowych kosztów związanych z ZAiKS czy inną tego typu organizacją.

  U nas Muzyka do:Salonu
  Sklepu
  Kawiarni
  Restauracji
  Pub-u
  Basenu
  Klubu Fitnes
  Baru
  Centrum Handlowego
  Miesc Publicznych
  Hotelu
  Muzyka przyporządkowana do różnych kategorii pod kątem rodzaju działalności. Udostępniamy własne urządzenie do odtwarzania ON-Line, nośniki CD, USB i serwis.

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej, zapraszamy.
  Muzyka bez opłat do ZPAV, ZAiKS, SAWP, STOART, etc.

  Zobacz!

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zwiastuny »

  Trailer to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną zobaczyć najciekawsze sceny interesującego filmu.
  Wtedy łatwiej podjąć decyzję, czy warto wybrać się na dany film do kina.

  Zwiastun ułatwia też wszystkim prawdziwym kino maniakom przetrwać czas czekania na premierę.

  Na polskim rynku istnieje wspaniała strona internetowa zwiastun. tv, która oferuje internautom ogromną liczbę trailerów online, dodatkowo wszystkie są darmowe.
  Dlatego jeśli ktoś jest wielkim miłośnikiem kina, powinien zajrzeć na stronę już dzisiaj i cieszyć się z korzyści jakie ona niesie.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: