Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 2
 • Profile stalowe zimno gięte- Łotoszyński

  Profile stalowe zimno gięte- Łotoszyński »

  Chcąc sprostać najwyższym standardom naszych klientów, przedsiębiorstwo Göcke posiada bogaty asortyment zaginanych blach o nietypowych kształtach z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie DNC. Przy pomocy narzędzi jesteśmy w stanie wykonać dowolny profil stalowo zimno gięty, wykorzystując najnowocześniejsze prasy krawędziowe i ... czytaj dalej »


  Data dodania: 31 01 2016


 • Cięcie laserem- Rotax

  Cięcie laserem- Rotax »

  Nasza firma specjalizuje się w zakresie profesjonalnej obróbki metali, np. : cięcie laserem to dla nas żadna nowina ani problem. Jeśli potrzebujesz bardzo dokładnych wymiarów i zależy ci na oszczędności surowca to cięcie laserem jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Również zwyczajne usługi takie jak gięcie blach czy cięcie stali to ... czytaj dalej »


  Data dodania: 12 05 2015


 • Graftex - Materiały do uszczelnień

  Graftex - Materiały do uszczelnień »

  Klingeryt to nazwa techniczna dla płyt uszczelniających wykorzystywanych najczęściej przy uszczelnianiu elementów maszyn. Klingeryt jest wytwarzany najczęściej z mieszanek bezazbestowych, dzięki czemu użytkowanie jest bezpieczne dla przebywającego obok i używającego tych płyt człowieka. Termoizolacje i pierścienie uszczelniające mają za zadanie ... czytaj dalej »


  Data dodania: 27 09 2016


« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: